Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SJ-5M Frez jednokrawędziowy o niestandardowej kątowości - narzędzie tnące o specjalnym kącie 60°
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SJ-5M SC |
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
SN-4M Karbid obrotowy AlTiN powlekany Karbid obrotowy narzędziowy
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SN-2M Frez stożkowy odwrócony - Kąt pochylenia 90° Narzędzie do czyszczenia
| Model: | SN-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SA-5M AlTiN powlekany jednokrojny węglowodor - odporny na ciepło i zużycie do ogólnej obróbki metali
| Model: | SA-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wysokiej wydajności Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M For Grinding Welding Seam Removal
| Model: | SD-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
Jednostronnie frez z węglika spiekanego E12.72206 zapobiegający zużyciu do wykańczania twardych materiałów
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SB-5M Karburowy obrotowy węgiel - B12.72506 Rodzaj cięcia INOX do obróbki metalu
| Model: | Wejście SB-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Stalowy wiertnik do wiertni SF-5M F12.72506 12,7 mm głowa węglowa do obróbki ogólnej
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez stożkowo-kulisty z węglika spiekanego SF-5M z zębem stoczniowym
| Model: | SF-5M SY |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
10 sztuk Karbid Rotary Burr Set Custom Zęby i kształty do obróbki metalu
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |