Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
Wytrzymałe, bardzo długie frezy węglikowe z długim trzpieniem SF-3ML6 do budowy statków
| Model: | SF-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
SB-3ML6 Wydłużony zasięg węglowodorów do polerowania ścian wewnętrznych odpornych na korozję
| Model: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SA-42M Burr do wyrobów medycznych z materiałem biokompatybilnym i certyfikowanym ISO 10993 Tungsten Carbide Rotary Burr medycznym
| Model: | SA-42M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 2,5 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SG-5M Drzewo kształt podwójny cienkiego cięcia Burr - wysokiego połysku wykończenie na stali utwardzonej
| Model: | SG-5M DF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Przeciwprzęgłowo-karburowe wiertło 3 mm Solid Nano Blue Coated For Plastic Surface
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5/2,5 MM |
| Długość cięcia: | 6/11 MM |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SC-3ML6 Zestaw frezów węglikowych z długim zasięgiem do wąskich, głębokich rowków, precyzyjna obróbka
| Model: | SC-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
SF-5ML6 Precyzyjny Chwyt Wydłużony Frez Obrotowy Specjalne Narzędzie do Głebokich Gniazd Form
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SB-5M Stalowe frezy trzpieniowe z węglików spiekanych do żeliwa o wysokiej wydajności
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M Frez węglikowy powlekany AlTiN do aluminium z średnicą cięcia 12,7 mm dla gładkiego wykończenia
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Preformę z węglanu wolframu klasy YG8 o średnicy cięcia 19 mm i srebrną lutowaną do produkcji burrów na zamówienie
| Model: | SG-7M8 |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |