Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SL-4M Stal nierdzewna Frezy Tnące Wydajne Odporne na korozję Rozwiązanie Materiałowe
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Stabilna wydajność węglowodorów SH-3ZM dla metali nieżelaznych miękkich
| Model: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Dwukrotnie wyciągnięte długotrwałe węglowodany SC-5ML6 Precyzyjne grawerowanie w wąskich przestrzeniach
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Bity do odrywania węglem wolframowym grawerowane laserowo
| Model: | SF-3M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SN-2M Frez diamentowany węglikowy - Do stali nierdzewnej i stopów niklu
| Model: | SN-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SL-42M DC Wysokiej prędkości frezy z węglika wolframu do przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego
| Model: | SL-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Zestaw 10 sztuk frezów węglikowych w aluminiowej walizce, typ wieloostrzowy do różnych zastosowań metalowych
| Model: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/67/70 mm |
Wiertła do rzeźbienia w kształcie drzewa SG-5M G12.72506 do obróbki aluminium
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Aluminium Cut Rotary Burr Set AITiN powlekane szlifowanie węglem SL-5M Wysokiej odporności na temperaturę
| Model: | SL-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 75mm |
Owalny obrotowy frez trzpieniowy z długim trzpieniem SE-3ZML6 DC 150mm do pracy w głębokich wnękach wklęsłych
| Model: | SE-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 166 mm |