Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 produkty.
SF-5M AlTiN powlekany diamentowo wycięty węglowodorek do twardych materiałów z wydłużoną żywotnością narzędzia
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5ML6 Frezy z węglika spiekanego z długim trzpieniem, zaokrąglone na końcu, cylindryczne, do wykańczania powierzchni w głębokich zagłębieniach
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
Stożkowe długie szynki węglowodanowe, odporne na ciepło SH-5ML6 do pracy z zakrętem
| Model: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 182 mm |
Długa szczypa węglowodorowa SL-4ML6 DC w kształcie drzewa podwójne cięcie do pracy w głębokim otworze
| Model: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 178 mm |
SG-2ML6 150mm Trzonek Stożkowy Jednostronnie Nacinany Frez z Węglika Spiekanego do Głebokich Rowków i Ostrych Kątów
| Model: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
SD-5ZML6 Frezy węglikowe z długim trzpieniem, kuliste, do pracy w głębokich zagłębieniach
| Model: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 10,8 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 161 mm |
SH-5M AlTiN-Powlekany Dwustronnie Karbidowy Frez Kształt Płomienia do Obróbki Metalu i Odlewów
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SA-2ZM Cylinder Carbide Burr Blank z średnicą głowy 8 mm do szlifowania zębów na zamówienie w materiałach z węglem wolframu
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
SA-5M 5-osiowa precyzyjna frezarka CNC z węglika wolframu z tolerancją bicia 0,1 mm i spawaniem lutem twardym
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wykorzystanie silników silnikowych w silnikach elektrycznych
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SA-5ML6 DC |
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |