Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 produkty.
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 16 mm i klasą YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 14,5 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 62 mm |
Stożek SL-4M z promieniem 12,7 mm średnicy cięcia, gatunek YG8, półwykończony frez obrotowy z węglika spiekanego do szlifowania niestandardowego
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SL-1BM Stożek z zaokrągleniem Frez obrotowy z węglika spiekanego, półwykończony do cięcia powierzchni przejściowych, o średnicy cięcia 6 mm i gatunku YG8
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
AlTiN powlekany węglowodorem obrotowy Burr SM-4M ciepłoodporne narzędzie z pojedynczym cienkim cięciem
| Model: | SM-4MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SM-3M Stalowy cięcie Tungstanu Karbidu Rotary Burrs Weld Bead Usunięcie antykorozyjny
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-3ML6 Ciężkoodpowiedzialny szkielet ze stali nierdzewnej
| Model: | SD-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 158 mm |
SL‐4M AlTiN powlekany kulkowy stożek stożkowy aluminiowy wyciągnięty węglowodorny do aluminiowego wygiętego
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SJ-5M AlTiN powlekany podwójnym cięciem 60° burr przeciwpowietrzny do przeciwpowietrzania i rozszczepiania
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SK-5M AlTiN-Coated Double Cut 90° Countersink Burr do pionowego Countersinkingu i Chamferingu
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SL-3ZM L1025 Wstępka z węglika spiekanego – lutowana srebrem, półwykończona do produkcji zadziorów
| Model: | SL-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |