Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 produkty.
SN-2M Frez diamentowany węglikowy - Do stali nierdzewnej i stopów niklu
| Model: | SN-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SA-3ML6 DC Extra Long Shank Deep Hole Burr 150mm Długość do obróbki wewnętrznej
| Model: | SA-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z powłoką AlTiN i wieloostrzem o średnicy cięcia 12,7 mm do wykańczania metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
Zestaw obróbki metalowej wieloformatowej wielozębnej z węglowodorów o powłoki AlTiN
| Model: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
8-częściowy powlekany węglem wolframowym zestaw obrotowy z wyborem wielu zębów i 6 mm ramy dla zwiększonej trwałości
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |
SD-42ML3 Jednorazowy przekrój węglowodorkowy z średnicą ramy 3 mm i całkowitą długością 75 mm do głębokich otworów
| Model: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SG-5ML6 Długi trzpień frez obrotowy dwucięciowy 150mm trzpień do głębokich wnęk i złożonych prac konturowych
| Model: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SM-5ML6 Długa szczypca, spinaczka dwukrotna - M12.72206 do robót w głębokich dziurach i na zboczach
| Model: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
SF-5 Double Cut Extended Shank Burr Deep Hole And Pipe Wewnętrzne Przetwarzanie
| Model: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SF-5ML6 Długi trzpień Dwustronnie nacinany frez obrotowy - trzpień 150 mm do elastycznej pracy w głębokich otworach i kawernach
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |