Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9.6mm Kesme Diametresi YG8 Sınıfı Tungsten Karbid Yarı Bitmiş Boşluk
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
12.7 mm kesim çaplı ve özel diş öğütme için YG8 volfram karbürlü sivri ağaç şekli karbür döner burr boşluk
| Modeli: | SF-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-41ML3 Derin Oyuklar ve Yan Duvarlar İçin 75mm Uzun Saplı Tek Kesim Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
90° Tungsten Karbür Havşa Frezesi SK-5M Tek Kesim Sağ Açı Pahlar İçin
| Modeli: | SK-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
Genel Metal Kaba İşleme İçin Güvenilir Tungsten Karbür Frezeler SE-5M
| Modeli: | SE-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
8 Parça Tungsten Karbid Burr Set, 6 mm Çubuklu Precision Metal İşleme
| Modeli: | SK-2M DC,SJ-2M SC,SN-4M DC,SF-3M SK,SH-3M SK,SF-1BM ST,SB-1BM CB,SC-1BM CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 49/52/58/61/64mm |
SD-2M Top şeklinde Tungsten Karbid Rotary Burr, Diş özelleştirmesi için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SD-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,4 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
5. Parça Tungsten Karbid Burr Set, 12.7 mm kesim çapı ve metal işleme için 6 mm çubuk
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Burrs Top Burned Tree Shape SF-5M Precision Metalworking için
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Ağır Hizmet Tipi Tungsten Karbür Frezeler SF-5M Dayanıklı Kaplamasız Kaynak Temizleme İçin
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |