Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
SN-2M Ters Konik Çift Kesim Freze Ucu - Özel Uygulamalar ve Performansa Odaklanma
| Modeli: | SN-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SN-2M Dönüştürülmüş Konus Burr - 90° çekim açısı temizleme aracı
| Modeli: | SN-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SL-42M Otomobil Havacılık için Yüksek Hızlı Tungsten Karbür Burrs
| Modeli: | SL-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
Elmas Kesim Gümüş Lehimli Tungsten Çapak SG-3M Yüksek Hassasiyetli Düşük Salınımlı Ham Karbür
| Modeli: | SG-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SL-4M DC Karbür Döner Dökme - Metal İşleme için Çift Kesim
| Modeli: | SL-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SH-5M Alev Şekilli Çift Kesilmiş Karbür Burr - H12.73206 Eğri Yüzey Karıştırma İşleri İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Sıkı malzemelerin sonlandırılması için Anti Wear Single Cut Carbide Burr E12.72206
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Endüstriyel Kırmızı Kutusu Karbid Burr Set 5 Parça Özel YG8 Sınıfı
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
SC-5ZM Toplu Burunlu Silindir Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C1225 AL Alüminyum İşleme için tasarlanmıştır
| Modeli: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Katı Tungsten Karbid Burr Bits 3mm Nano Mavi Geliştirilmiş Yağlama Tasarımı ile Kaplı
| Modeli: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6mm/11mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |