Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
SA-3M Karbid Rotary Burr Blank, Giyim-Dayanıklı Tungsten Karbid ve Gümüş Braze Tipinde Özelleştirilebilir Diş Profili
| Modeli: | SA-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SG-3M 9.6mm Kesme Çaplı ve Özelleştirilebilir Kesim Geometrili Gümüş Lehimli Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SG-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank, YG8 Sınıfı Volfram Karbidinde Özel Diş Maçlama için
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
6mm Saplı ve Çok Şekilli Tungsten Karbür Döner Çapak Seti, Çapak Alma ve Taşlama İçin
| Modeli: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
6mm Saplı Metal İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Freze Ucu Seti
| Modeli: | SN-4M DM,SF-3M ST,SM-4M AL,SK-3M DC,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/9,6/10/12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5/13/16/19mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/61/58/64mm |
SE-41ML3 Volfram Karbidinde ince detay çalışmaları için uzattığı kollu 3 mm uzun kollu Karbid Burr
| Modeli: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5,5 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SE-2M E0815 8mm Kesim Çaplı Tungsten Karbür Ön Forması Özel Diş Maçlama Yarım Bitmiş Karbür Burr
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
5-parça 12.7 mm kesim çaplı Tungsten Karbid Burr Metal işleme için 6 mm çubuğu ile seti
| Modeli: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
SG-3ML6 Uzatılmış Şank Döner Burr ¢ Zor Erişilebilir Alanlar için Tungsten Karbid Tek Kesim
| Modeli: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SN-4M Karbür Döner Uç AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Takım Uçları Ters Konik Tasarım
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |