Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
SD-3ML6 Ağır Güçlü Paslanmaz Çelik Burr Genişletilmiş Çubuğu YG7 Sınıfı
| Modeli: | SD-3ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 158mm |
5 Parça Döner Çapak Seti – Temel Şekillerle Başlangıç Kiti
| Modeli: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |