Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
60° Countersink Carbide Burr Blank, 6 mm baş çaplı ve özel öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
8mm Kafa Çapı ve YG8 Sınıfı ile Özel Taşlama için SE-2M Oval Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
SD-1BML6 Uzun Saplı Karbür Çapaklar Hassas Oyuk İşleme için Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SD-1BMLDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 155mm |
SC-5ML6 Derin boşluk yüzey işlemi için uzun çubuklu karbür burrs toplu burunlu silindir
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SM-51M Konik Çift Kesim Karbür Çapak - 6mm Kafa 3mm Sap Eğim ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SG-51MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SC-42M Katı Karbid Topu Burr Silindir Burr - 3mm Başı ve Keskin İş için Çubuk
| Modeli: | SC-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SJ-5M Havşa Açıcı 60° Çift Kesim Karbür Freze Ucu - Havşa Açma ve Delik Kenarı İşlemleri İçin
| Modeli: | SJ-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SD-5ZML6 Derin boşluk çalışmaları için uzun çeneli karbür burrs topu şekli
| Modeli: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 10,8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |
12,7 mm Baş Çaplı Oval Kaynaklı Yarı Mamul Karbür Çapak Ucu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SE-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SE-5M Tungsten Karbid malzemesi ile uzun kanatlı ölçekli öğütücü parçaları
| Modeli: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |