Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin
Menşe yeri Çin
Marka adı CABURTECH
Sertifika ISO9001-2008
Model numarası SF-5M ST
Min sipariş miktarı 100 adet/model
Fiyat 1-20USD
Ambalaj bilgileri Standart İhracat Kartonu
Teslim süresi 15-30 gün
Ödeme koşulları L/C,T/T,Western Union
Yetenek temini 60000-70000PCS / AY
Ürün Detayları
Modeli: SF-5M ST Kesim Çapı: 12,7 mm
Kesim Uzunluğu: 25mm İncik: 6 mm
etraflı: 70mm Kesmek: ST
Kaplama: HAYIR Malzeme: Tungsten Karbür
Seviye: YG8 Tip: Gümüş Lehim
İş parçası: Çelik, Dökme demir
Vurgulamak:
otomotiv tamiri için karbür döner çapak
motor tamiri karbür çapak aleti
kaporta işleri için karbür çapak
Mesajınızı bırakın
Ürün Açıklaması
SF-5M F12.72506 Çelik Kesim Karbür Döner Çapak - Genel İşleme İçin 12.7mm Kafa
Teknik Parametreler
Model Kesme Çapı (D1) Kesme Uzunluğu (D2) Sap (L1) Toplam Uzunluk (L2) Tip Kesim
SF-5M ST 12.7 25 6 70 Gümüş lehim Çelik
Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin 0