Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SC-5ZM Μυτερή Κυλινδρική Καρβιδίου με Σφαιρική Άκρη - Διπλής Κοπής για Καμπύλες και Επίπεδες Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M με αλουμινένιο οδοντικό σχοινί κυλίνδρου με κοπή στην άκρη - Για εργασίες επιφανείας αλουμινίου και μαλακών μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Καρβιδίου Περιστροφικά Φρέζες Σχήματος Δέντρου SF-5M Για Πολύπλοκο Ατσάλινο Περίγραμμα Εργασία Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SE-5M Diamant-Schliff E12.72206 Hartmetall-Rotationsfräser für gängige Bearbeitungen
| Μοντέλο: | SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Ημιτελής Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας SF-5M Βιομηχανικό για Αποξήλωση Εφαρμογής Λείανσης
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
12 mm Head Carbide Burr Multi Stage Tapered Geometry SN-4M για το ξύλο
| Μοντέλο: | SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SC-42M Συμπαγής Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη Κυλινδρικό Φρέζα - 3mm Κεφαλή και Στέλεχος για Εργασίες Ακριβείας σε Περιορισμένους Χώρους
| Μοντέλο: | SC-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SA-3M Μονή χοντρή κοπή ειδική σφραγίδα κυλίνδρου - Επισκευή τροχών αυτοκινήτων Ειδικευμένη
| Μοντέλο: | ΑΕ - 3Μ ΣΚ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SM-1M Στερεοκαρβιδιοειδής μονόκοπη περιστροφική βούρτσα - OAL 50 mm μήκος για επεξεργασία
| Μοντέλο: | SM-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SF-5M Burr singolo taglio migliorato - Design durevole per produzione continua
| Μοντέλο: | SF - 5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |