SB-5M AlTiN-Coated Dubbel Gesneden Hardmetalen Frees – B12.72506 voor Algemeen Metaalwerk
Plaats van herkomst China
Merknaam Caburtech
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SB-5M gelijkstroom
Min. bestelaantal 100
Prijs 1-25usd/pcs
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SB-5M gelijkstroom Snijd Dia.: 12,7 mm
Snijlengte: 25 mm Schacht: 6 mm
Globaal: 70 mm Snee: gelijkstroom