SB-5M AlTiN powlekany dwukrotnie wycięty węglowodorny burr B12.72506 do obróbki metalu ogólnego
Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa Caburtech
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu SB-5M DC
Minimalne zamówienie 100
Cena 1-25usd/pcs
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: SB-5M DC Średnica cięcia: 12,7 mm
Długość cięcia: 25mm Cholewka: 6mm
ogólnie: 70mm Cięcie: DC