SB-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak - Genel Metal İşleri İçin B12.72506
Menşe yeri Çin
Marka adı Caburtech
Sertifika ISO9001-2008
Model numarası SB-5MDC
Min sipariş miktarı 100
Fiyat 1-25usd/pcs
Ambalaj bilgileri Standart İhracat Kartonu
Teslim süresi 15-30 gün
Ödeme koşulları L/C,T/T,Western Union
Yetenek temini 60000-70000PCS / AY
Ürün Detayları
Modeli: SB-5MDC Kesim Çapı: 12,7 mm
Kesim Uzunluğu: 25mm İncik: 6 mm
etraflı: 70mm Kesmek: DC