ALLE PRODUCTEN
SD-5M Karbids Kogelvormige Frees - Grof Enkele Snede voor Gebogen Oppervlak en Ruwe Bewerking
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
G12.72506 Boomvormige dubbele fijn gesneden carbideboor - geschikt voor ruw en oppervlaktewerk
| Model: | SG-5MDF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
ISO9001 gecertificeerde Carbide Rotary Burr SG-5ZM
| Model: | SG-5ZM gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-5ZM Ovale diamant gesneden carbide roterende boor - E122006 voor werkzaamheden met hoge hardheid
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
SC-5M Carbide Kogelkop Cilinder Frees - Enkele Fijne Snede voor Gebogen Metaalwerk
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-4M Kogelvormige Frees - Ontworpen voor Contourafwerking en Detailwerk
| Model: | SL-4MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SB-5ZM Gelaste Carbide Frees - B122506 Dubbele Snede voor Metaal Werkstuk Afwerking
| Model: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5ZM Karbide Rotatievijl - Dubbele snede voor metaal- en gietstukverwerking
| Model: | SH-5ZM gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SC-5ZM Bolvormige cilindervormige karbideboor - dubbel gesneden voor gebogen en plat werk
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
YG8 Kwaliteit Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktisch Met Helical Fluit Ontwerp
| Model: | SG-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |