ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SD-5M Καρβιδίου Σχήμα Μπάλας Περιστροφικό Φρέζο - Χοντρή Μονή Κοπή για Καμπύλες Επιφάνειες και Ακατέργαστη Κατεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
G12.72506 Δακτυλοειδής σχήμα δέντρου διπλής λεπτής κοπής - κατάλληλος για ακατέργαστη και επιφανειακή εργασία
| Μοντέλο: | SG-5M DF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
ISO9001 Πιστοποιημένο Carbide Rotary Burr SG-5ZM Υψηλής ακρίβειας 25mm μήκος κοπής
| Μοντέλο: | SG-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SE-5ZM Τροχός Καρβιδίου Οβάλ Κοπής Διαμαντιού - E122006 Για Εργασίες Υψηλής Σκληρότητας
| Μοντέλο: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SC-5M Καρβιδίου Σφαιρικής Μύτης Κυλινδρικό Περιστροφικό Φρέζα - Μονή Λεπτή Κοπή για Καμπύλες Μεταλλικές Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-4M Μύτη Μπάλα Σχήμα Μονή Λεπτή Κοπή Καρβιδίου Φρέζα - Σχεδιασμένο για Φινίρισμα Περιγράμματος και Εργασίες Λεπτομέρειας
| Μοντέλο: | SL-4M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SB-5ZM Welded Carbide Rotary Burr - B122506 Double Cut for Metal Workpiece Finishing
| Μοντέλο: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-5ZM Carbide Rotary Burr - Double Cut for Metal and Casting Processing
| Μοντέλο: | SH-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SC-5ZM Μυτερή Κυλινδρική Καρβιδίου με Σφαιρική Άκρη - Διπλής Κοπής για Καμπύλες και Επίπεδες Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
YG8 Καρβιδιοειδείς Μπουρ Μπιτς SG-5M G12.725 Πρακτικός με σχεδιασμό ελικοειδούς φλάουτας
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |