Wszystkie produkty
Głowica frezarska węglikowa SD-5M o kształcie kuli - ziarno grube, jednostronne, do powierzchni zakrzywionych i obróbki zgrubnej
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
G12.72506 Drzewkowy podwójny cienkie cięty karburowy burr - nadaje się do szorstkich i powierzchni
| Model: | SG-5M DF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Certyfikowany zgodnie z ISO9001 Frez obrotowy z węglika spiekanego SG-5ZM o wysokiej precyzji, długość cięcia 25 mm
| Model: | SG-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SE-5ZM Owalny diamentowo cięty węglowodorek obrotowy - E122006 do pracy o wysokiej twardości
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
SC-5M Karbid kulkowy cylindrowy burr obrotowy - pojedynczy cienkie cięcie do wykonania zakrzywionych metali
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-4M Frez trzpieniowy z zaokrągloną końcówką, pojedyncze nacięcie, węglikowy - Zaprojektowany do wykańczania konturów i prac precyzyjnych
| Model: | SL-4MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SB-5ZM Spawany węglowodorek obrotowy - B122506 Podwójne cięcie do wykończenia metalu
| Model: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-5ZM Karburowy burr obrotowy - podwójne cięcie do obróbki metalu i odlewu
| Model: | SH-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SC-5ZM Kulkowy Burr w kształcie cylindru w kształcie węglowodu - podwójne cięcie do wykonywania zakrzywionych i płaskich prac
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
YG8 Grade Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktyczny z konstrukcją spiralnej fletki
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |