ALLE PRODUCTEN
Diamantgeslepen Zilver Gesoldeerde Wolframcarbide Frees SG-3M Hoge Precisie Ruw Carbure met Lage Concentrische Afwijking
| Model: | SG-3M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Laser gegraveerde kegelcarbide-boor SF-3M OEM wolfraamcarbide-deburring bits
| Model: | SF-3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
12 mm Hoofd Carbide Burr Multi Stage Conic Geometrie SN-4M Voor Schimmel Hout Snijwerk
| Model: | SN-4MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SJ-3M Veiligheid Enkele Snede Braam Zilver Soldeer Slijtvast Voor Ontbramen
| Model: | SJ-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SC-1M Hartmetalen Kogelkop Cilinderbraam Enkele Snede 50mm Lengte voor Bewerking
| Model: | SC-1M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
6 mm scheen dubbel gesneden carbide boor SM-5M voor het slijpen werkstuk afwerking
| Model: | SM-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Professionele single cut carbide boors SC-5M voor industriële metaalbewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Eenvoudig gesneden ruwe koolstofbuizen Efficiënt materiaal verwijderen Handgereedschap SE-5M
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
YG8 Carbide Burr met bolle punt, boomvorm SF-5M voor precisie metaalbewerking
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-43ML2 3 mm massief YG10X Burr van zware kwaliteit - krachtige gietijzer- en staalverwerking
| Model: | SA-43ML2DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |