ALLE PRODUCTEN
SM-5 SC Kegelvormige Enkele Frees - Complexe Textuur Ambachtelijk Graveren
| Materiaal: | Wolfraamcarbide |
|---|---|
| Model: | SM-5SC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
SL-42M DC High Speed Tungsten Carbide Burrs voor de auto- en ruimtevaart
| Model: | SL-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SA-43M Precision Cylindrical Burr Single Cut voor sieraden Aluminium
| Model: | SA-43M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Single Fine Cut Voor Chamfer Hole Work
| Model: | SJ-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SM-2M Fijn gegraveerde verwerking Carbide Rotary Burr met microgranulair wolfraamcarbide en trillingsgedempte schakel
| Model: | SM-2MSC |
|---|---|
| gesneden dai: | 6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SF-5M Sngle Fine Cut Pure Raw Material Wolframcarbide Burr - Silver Brazing zorgt voor <0.15mm uitloop
| Model: | SF-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-3M Diamantgeslepen hardmetalen braam - Voor gecontroleerd snijden van roestvrij staal en Inconel
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SK-5M Countersink 90° Single Cut Burr - Snel materiaal verwijderen
| Model: | SK-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SA-3M Enkele grove snede speciale cilindervijl - Gespecialiseerd voor reparatie van auto-wielnaven
| Model: | SA - 3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SE-3M Dubbele Frees met Precisiefreeswerk en Maximale Efficiëntie
| Model: | SE-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |