ALLE PRODUCTEN
SD -3M Kogelvormige Dubbele Fijne Snede Frees - Diepe Matrijsholte Bewerking
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SN-2M Inverted Cone Burr - 90° Draft Angle Cleaning Tool
| Model: | SN-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SC-5M YG8 Carbide Burr met Helische Fluit voor Precisie Gietijzer Bewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-2M 5-Axis CNC High-precision Carbide Burr - Aerospace Component Gespecialiseerd
| Model: | SH-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SD-2M Diamond Cut Carbide Burr - voor gecontroleerd chipbreken en machining van hooggelegeerd staal
| Model: | SD-2M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| snij lengte: | 6.4mm |
| steeldia: | 8 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SF-5M Single Cut Enhanced Burr - Duurzaam ontwerp voor continue productie
| Model: | SF-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SG-5M Boomvorm Dubbele Fijne Snede Frees - Hoogglans Afwerking op Gehard Staal
| Model: | SG-5MDF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M 5-assige CNC precisie wolfraamcarbide braam met 0,1 mm slagtolerantie en zilver gesoldeerde las
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-2M YG8 Algemene kwaliteit Carbide Burr - Kosteneffectieve verwerking van koolstof en legeringsstaal
| Model: | SE-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |
SC-3M Single Cut Ball Cylinder Burr - 6 mm Sank voor Juweliersgraveren
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |