ALLE PRODUCTEN
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - voor verticale gaten en rechthoekige kampers
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SN-4M Omgekeerde Kegelvorm Dubbele Snede Hardmetalen Frees - Voor Interne Ruimen en Omgekeerde Hellingsmachinering
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SA-1M 6 mm Solid Carbide Single Cut Rotary Burr 50 mm Totale lengte voor metaalbewerking
| Model: | SA-1M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Dubbel gesneden voor metaalverwerking
| Model: | SL-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SH-5M Gebreid Carbide Burr 12,7 mm Kop Dubbel gesneden voor gewoon metaalwerk
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
Countersink 90° Tungstencarbide Rotary Burrs SK-5M Single Cut voor rechthoekige chamfers
| Model: | SK-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
Veilige Eco-vriendelijke Carbide Frees Snelle Verwijdering Massieve Carbide Frezen SN-4M
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
Slijtagevaste enkelvoudige snede hardmetalen braam E12.72206 voor het afwerken van harde materialen
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Betrouwbare wolfraamcarbide frezen SE-5M voor algemene metaal ruwe bewerking
| Model: | SE-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Dubbele snij wolfraamcarbide braam Screwfix SF-3M boomvorm braam houtsnijwerk en artistieke creatie
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |