ALLE PRODUCTEN
SD-11M SC Micro Shank Precision Burr Dental And Micro Component Bewerking
| Model: | SD-11MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SA-43M Carbide Burr Drill Bit Composite Multi Functional Solid
| Model: | SA-43MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| schacht idia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SE-5M Ovale enkel gesneden carbideboor E12.72206 SC Voor metaalbewerking
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SB-43M DC 3mm Dubbel Gesneden Massief Hardmetalen Frees Houtbewerking
| Model: | SB-43M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
High Performance Grinding Carbide Burrs SN-4M Single Cut voor algemeen metaalwerk
| Model: | SN-4MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SM-1M massief hardmetalen conische freeskop met één snede - Totale lengte 50 mm voor bewerking
| Model: | SM-1MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SA-5M Dubbelgesneden Carbide Frees - Voor Algemeen Metaalbewerking en Oppervlakteafwerking
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-5M Carbide Rotary Burr - Verwerking van isolatiemateriaal
| Model: | SL-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 30 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SD-51M Kogel Enkele Snede Carbidbraam - D06.30503 3mm Schacht voor Gebogen en Krappe Werkplekken
| Model: | SD-51MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 43 mm |
SF-5M Kogelneus Boom Enkele Snede Hardmetalen Frees - Voor Contour Ruwfrezen en Interne Hoekbewerking
| Model: | SF-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |