Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SE-41ML3 75mm OAL Μονής Κοπής Οβάλ Προφίλ Μακριάς Λαβής Καρβιδίου για Κοίλη και Καμπύλη Εργασία
| Μοντέλο: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5,5 χλστ |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SA-41M Κύλινδρο στερεού καρβιδίου διπλής κοπής - 38 mm συνολικό μήκος για γενική μεταλλική τελειοποίηση
| Μοντέλο: | SA-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SA-2ZM Κυλινδρικό Καρβιδένιο Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κεφαλής 8mm για Ειδική Λείανση Δοντιών σε Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SA-2ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SC-1M Στερεό Καρβιδικό Σφαίρα με Νύσο Κύλινδρο Burr Μονή Κόψη 50mm μήκος Για Εργασία
| Μοντέλο: | SC-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Καρβιδίου Περιστροφικά Φρέζες με Σχεδιασμό Combi Cut - Για Αποδοτική Κατεργασία Πολλαπλών Υλικών
| Μοντέλο: | VA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
TiAlN Coated Double Cut Carbide Burr SG-5M Tree Shape For High Strength Metal
| Μοντέλο: | SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5ZM Μυτερή Κυλινδρική Καρβιδίου με Σφαιρική Άκρη - Διπλής Κοπής για Καμπύλες και Επίπεδες Εργασίες
| Μοντέλο: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-5M Σφαίρα σχήμα Αλουμινίου Cut Carbide Burr - Για καμπυλη και εσωτερική μεταποίηση αλουμινίου
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
Αξιόπιστοι σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SH-3M Διαμαντένια Καρβιδική Φρέζα - Για Υψηλής Απόδοσης Κατεργασία Ανοξείδωτου Χάλυβα και Τιτανίου
| Μοντέλο: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu dia: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |