Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SM-51M Κωνική Διπλής Κοπής Καρβιδίου - Κεφαλή 6mm Στέλεχος 3mm για Εργασίες Κλίσεων και Τρυπών
| Μοντέλο: | SG-51M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων υψηλής απόδοσης
| Μοντέλο: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL‑4M AlTiN επικαλυμμένη σφαιρική μύτη κωνική καρβιδίου για αλουμίνιο καμπύλη
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - Για Κάθετες Τρύπες και Κωνικές Επιφάνειες Ορθής Γωνίας
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SB-5ZM Welded Carbide Rotary Burr - B122506 Double Cut for Metal Workpiece Finishing
| Μοντέλο: | SB-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SH-5M AlTiN Coated Double Cut Carbide Burr για παρατεταμένη διάρκεια ζωής εργαλείου σε σκληρά υλικά
| Μοντέλο: | SH-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 556/67/70 χλστ |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 6 mm για προσαρμοσμένη άλεση δοντιών
| Μοντέλο: | SB-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SD-2M σχήμα σφαίρας Tungsten Carbide Rotary Burr με διάμετρο κοπής 8 mm για προσαρμογή δοντιών
| Μοντέλο: | SD-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6.4mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SE-3M Κενό Καρβιδίου Περιστροφικής Φρέζας Οβάλ Σχήματος με Διάμετρο Κοπής 9,6mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών και Επανατρίψιμο
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |