Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
Συμπαγής Φρέζα Καρβιδίου SG-44ML3 με Προφίλ Κωνικής Κορφής και Σχεδίαση Μονής Κοπής για Στενές Αυλακώσεις και Γωνίες - Συνολικό Μήκος 75mm
| Μοντέλο: | SG-44ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SD-42ML3 Μονόκοπης μακράς ράβδος καρβιδίου με διάμετρο κοπής 3 mm και συνολικό μήκος 75 mm για εσωτερικές ακτίνες
| Μοντέλο: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SA-41ML3 Μία κόψη βουλφραμίνης-καρβιδίου βουλφραμίνης με 75 mm μακρύ σκελετό για βαθιά κοιλότητα και πλευρικά τοιχώματα
| Μοντέλο: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SM-3M Ατσάλι Κόψιμο Tungsten Carbide Rotary Burrs Weld Bead Απομάκρυνση Αντί διάβρωσης
| Μοντέλο: | SM-3M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Υψηλής αποδοτικότητας θραύστης βαλφραμίνης βαλφραμίνης SB-3M με διπλή κοπή
| Μοντέλο: | SB-3M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SH-5M Καρβιδικό αλουμινένιο κόψιμο Rotary Burr - Σχεδιασμένο για την επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77 |
Αρχείο Περιστροφής Καρβιδίου Υψηλής Απόδοσης Συγκόλληση Αργύρου Μήκος Κοπής 25mm SC-5M AL
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
YG8 Γενικής Ποιότητας Φρέζα Καρβιδίου SE-2M - Οικονομική Επεξεργασία Χάλυβα Άνθρακα και Κράματος
| Μοντέλο: | SE-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SF-5M Καρβιδίου Αλουμινίου Κοπής Περιστροφικό Φρέζα για Επεξεργασία Μαλακών Μετάλλων Αντι-Συμφόρησης Σχεδιασμός
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-5ZM Κωνικό INOX Cut Carbide Burr - M122506 Για πλαγιές από ανοξείδωτο χάλυβα και εργασίες τρύπων
| Μοντέλο: | SM-5ZM IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |