Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SL-4M Carbide Rotary Burrs Anti Sticking Design για αποτελεσματική επεξεργασία αλουμινίου
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
ISO9001 Πιστοποιημένο Carbide Rotary Burr SG-5ZM Υψηλής ακρίβειας 25mm μήκος κοπής
| Μοντέλο: | SG-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M με αλουμινένιο οδοντικό σχοινί κυλίνδρου με κοπή στην άκρη - Για εργασίες επιφανείας αλουμινίου και μαλακών μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-43M 精密圆柱形毛刺 单切口 适用于珠宝铝材
| Μοντέλο: | SA-43M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Καρβιδίου Περιστροφικά Φρέζες Σχήματος Δέντρου SF-5M Για Πολύπλοκο Ατσάλινο Περίγραμμα Εργασία Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αντισυμπίεση 90° Ροταριακές μάντρες καρβιδίου βαλφτίνης SK-5M με μονή κοπή για καμπύλες δεξιάς γωνίας
| Μοντέλο: | SK-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SN-2ZM Ειδικό Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζι - Σκάλισμα Σκληρού Ξύλου
| Μοντέλο: | SN-2ZM SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SE-5M Diamant-Schliff E12.72206 Hartmetall-Rotationsfräser für gängige Bearbeitungen
| Μοντέλο: | SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SM-2M Λεπτή Επεξεργασία Χάραξης Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα με Μικροκόκκο Καρβίδιο Βολφραμίου και Αντικραδασμικό Στέλεχος
| Μοντέλο: | SM-2M SC |
|---|---|
| κόψτε το dai: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SL-4M Σφαίρα μύτη Κωνικό Carbide Burr Αλουμίνιο Κόψιμο για Αλουμίνιο καμπυλωμένο
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |