Wszystkie produkty
Zestaw 10 sztuk frezów węglikowych w aluminiowej walizce, typ wieloostrzowy do różnych zastosowań metalowych
| Model: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/67/70 mm |
5 sztuk AlTiN powlekany zestaw węglowodorów
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Shank Dia: | 25/28/32 mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
10-częściowy zestaw burr w pudełku do przechowywania
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
|---|---|
| Długość cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Shank Dia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| ogólnie: | 70mm |
| Cięcie: | pojedynczy, pojedynczy gruby, stal, łamacz wiórów, pojedynczy drobny |
5-częściowy zestaw rotacyjny burr ️ zestaw początkowy z niezbędnymi kształtami
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
10-częściowy zestaw frezów obrotowych z powłoką TiAlN – wysokowydajny zestaw wielokształtny
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 119/25 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |
Zestaw 10 frezów węglikowych w aluminiowej walizce - wielozestawowy do wszechstronnego zastosowania DIY
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/77 mm |
10-częściowy zestaw frezów z powłoką AlTiN do obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70/73 mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do obróbki metalu
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z powłoką AlTiN i wieloostrzem o średnicy cięcia 12,7 mm do wykańczania metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych z powłoką AlTiN, dwustronnie nacinanych, z chwytem 6 mm w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 55/56/61/64 mm |