Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
SE-5M Owalna spawana półwykończona karburowa szczelnica z głową o średnicy 12,7 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SK-1BM 90° Frez węglikowy stożkowy nieostrzony z średnicą główki 6 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 3mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Grot z węglika spiekanego SD-3M w kształcie kuli z średnicą główki 9,6 mm i gatunkiem YG8 do naroży wewnętrznych
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
SD-5M Kształt kulkowy Półwykończony Karbid Burr Blank z średnicą głowy 12,7 mm i klasą YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
YG8 Stopień Tungstanu Karbid Burrs Kulka Nosed Drzewo kształt SF-5M Do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Dwustronnie nacinana frezarka węglikowa Screwfix SF-3M w kształcie stożka do rzeźbienia w drewnie i tworzenia artystycznego
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-5ZM Kulkowy Burr w kształcie cylindru w kształcie węglowodu - podwójne cięcie do wykonywania zakrzywionych i płaskich prac
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-51M Kulka jednokrojna węglowodorówka - D06.30503 3 mm ramka do pracy z zakrzywionymi i ciasnymi przestrzeniami
| Model: | SD-51M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 43 mm |
Stożkowa freza węglikowa z zaokrąglonym czubkiem SL-4M - L12.728 do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni stalowych
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - do otworów pionowych i pod kątem pionowym
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |