Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
SD-1BML6 Frezy z węglika spiekanego z długim trzpieniem do precyzyjnej obróbki ubytków
| Model: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 155mm |
SL-4M Kulkowy Nosed Cone Carbide Burr Aluminium Cut For Aluminium Curved
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Odporne na korozję frezy z węglika wolframu SG-3M z podwójnym nacięciem do środowisk morskich
| Model: | SG-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-5ML6 Frezy z węglika spiekanego z długim trzpieniem, zaokrąglone na końcu, cylindryczne, do wykańczania powierzchni w głębokich zagłębieniach
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SD-2M Frez węglikowy z diamentowym szlifem - do kontrolowanego łamania wiórów i obróbki stali wysokostopowych
| Model: | SD-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| długość cięcia: | 6,4 mm |
| Shank Dia: | 8mm |
| ogólnie: | 51mm |
SA-43M Wiertło z węglika spiekanego wielofunkcyjne lite
| Model: | SA-43M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| cholewka idia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Silindrowy długi szczyp karburowy Burrs Srebrny szczyp typ SC-5M Skuteczna wysoka wydajność
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SD-5ZML6 Frezy węglikowe z długim trzpieniem, kuliste, do pracy w głębokich zagłębieniach
| Model: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 10,8 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 161 mm |
SN-4M Karbid obrotowy AlTiN powlekany Karbid obrotowy narzędziowy
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SC-5M AlTiN powlekany węglowodorówka
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |