SD-51M Kulka jednokrojna węglowodorówka - D06.30503 3 mm ramka do pracy z zakrzywionymi i ciasnymi przestrzeniami
Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CABURTECH
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu SD-51M SC
Minimalne zamówienie 100 sztuk/model
Cena 1-5USD
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: SD-51M SC Średnica cięcia: 6,3 mm
Długość cięcia: 5mm Cholewka: 3mm
ogólnie: 43 mm Cięcie: Sc
Powłoka: NIE Tworzywo: Węglik wolframu
Stopień: YG8 Typ: Srebrny Lut
Przedmiot: Stal, Żeliwo
Podkreślić:
Wyroby z tworzyw sztucznych
Wyroby z węglanu wolframu o średnicy 3 mm
Wyroby z tworzyw sztucznych
Zostaw wiadomość
Opis produktu
SD-51M karburowy obrotowy węgiel posiada profil kulisty i konstrukcję jednorazowego cięcia, średnicę cięcia 6,3 mm i szczupłą łopatę 3 mm. Nadaje się do obróbki metalu na krzywych powierzchniach,promienie wewnętrzneGłowa w kształcie kuli umożliwia wielokątny kontakt z obrabianym przedmiotem, natomiast konstrukcja pojedynczego cięcia umożliwia kontrolowane usuwanie materiału.
Parametry techniczne
Model Przecinek obcięty (D1) Długość cięcia (D2) Róg (L1) Ogólnie (L2) Rodzaj Odcięcie
SD-51M SC 6.3 5 3 43 Srebro z żelaza Samotny
SD-51M Kulka jednokrojna węglowodorówka - D06.30503 3 mm ramka do pracy z zakrzywionymi i ciasnymi przestrzeniami 0