Keywords [ carbide burr tool ] match 338 producten.
SE-5M Ovaal Gelaste Semi-Afgewerkte Carbide Braam Blank met 12,7 mm Kopdiameter voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SK-1BM 90° Verzinkboor Blank van hardmetaal met een kopdiameter van 6 mm en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SD-3M Bolvormige Carbide Burr Blank met 9,6 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor interne hoeken
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SD-5M Bolvormige halffabricate Carbide Burr Blank met 12,7 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor aangepaste tandenmalen
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
YG8 Carbide Burr met bolle punt, boomvorm SF-5M voor precisie metaalbewerking
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Dubbele snij wolfraamcarbide braam Screwfix SF-3M boomvorm braam houtsnijwerk en artistieke creatie
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SC-5ZM Bolvormige cilindervormige karbideboor - dubbel gesneden voor gebogen en plat werk
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5ML6 Long Shank Carbide Burrs Ball Nosed Cylinder voor diep holte oppervlak afwerking werk
| Model: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SD-51M Kogel Enkele Snede Carbidbraam - D06.30503 3mm Schacht voor Gebogen en Krappe Werkplekken
| Model: | SD-51MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 43 mm |
SL-4M Kogelvormige Cone Staal Gefreesde Carbide Burr - L12.728 Voor Gebogen en Interne Staalbewerking
| Model: | SL-4MST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |