Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
Grot 12mm z węglika spiekanego, wielostopniowy, stożkowy, geometria SN-4M, do rzeźbienia w drewnie i formach
| Model: | SN-4M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
Jednostopowe frezy z węglika spiekanego do zgrubnego obrabiania, wydajne usuwanie materiału, narzędzie ręczne SE-5M
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SG-1BM Stożkowa Freza z węglika spiekanego do zgrubnego szlifowania zębów
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Niezawodne frezy obrotowe SE-5M z powłoką AlTiN, dwukrotne cięcie, węglikowe
| Model: | SE-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SF-5M AlTiN powlekany diamentowo wycięty węglowodorek do twardych materiałów z wydłużoną żywotnością narzędzia
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-2ZM Cylinder Carbide Burr Blank z średnicą głowy 8 mm do szlifowania zębów na zamówienie w materiałach z węglem wolframu
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
SL-4M Frez trzpieniowy z zaokrągloną końcówką, pojedyncze nacięcie, węglikowy - Zaprojektowany do wykańczania konturów i prac precyzyjnych
| Model: | SL-4MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Frez obrotowy z węglika spiekanego SC-5M z powłoką AlTiN, jednostronnie nacinany, do obróbki ogólnej
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M AlTiN powlekany jednokrojny węglowodor - odporny na ciepło i zużycie do ogólnej obróbki metali
| Model: | SA-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
10-częściowy zestaw burrów z węglanu wolframu z 6 mm ramy kompletny zestaw burrów rotacyjnych wielowymiarowych do obróbki metalu
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 556/67/70 mm |