SM-42ML3 Jednorazowa długa łodygna węglowodorowa z rozszerzoną łodygą do gładkiego wykończenia w głębokich zastosowaniach
| Model: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SG-3ML6 Obrotowy frez trzpieniowy z przedłużonym trzpieniem – węglik spiekany, jednostronny, do trudno dostępnych miejsc
| Model: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
SL-1BM Stożek z zaokrągleniem Frez obrotowy z węglika spiekanego, półwykończony do cięcia powierzchni przejściowych, o średnicy cięcia 6 mm i gatunku YG8
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SG-2ML6 150mm Trzonek Stożkowy Jednostronnie Nacinany Frez z Węglika Spiekanego do Głebokich Rowków i Ostrych Kątów
| Model: | SG-2ML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
Stożek SL-4M z promieniem 12,7 mm średnicy cięcia, gatunek YG8, półwykończony frez obrotowy z węglika spiekanego do szlifowania niestandardowego
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 16 mm i klasą YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 14,5 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 62 mm |
Grot Carbide Kształt Płomienia z Średnicą Cięcia 9,6 mm do Dostosowywalnych Prac na Powierzchniach Zakrzywionych
| Model: | SH-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Płomień w kształcie węglowodoru Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 8 mm dla dostosowywalnego profilu zęba
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Karbid obrotowy w kształcie drzewa o ostrym kształcie z średnicą cięcia 12,7 mm i karbid wolframowy YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Pusty trzpień freza węglikowego SF-2M o kształcie stożka z promieniem, średnicy cięcia 8 mm i gatunku YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SF-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |