5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/70/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do pracy z wieloma materiałami
| Model: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
SG-1BM G0616 Pierwsza preforma węglanu wolframowego Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr z średnicą cięcia 6 mm
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-5M F12.725 Półprodukt z czystego węglika wolframu z średnicą cięcia 12,7 mm, lutowany srebrem do produkcji zadziorów
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z ramą 6 mm do obróbki ogólnej
| Model: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/61/64 mm |
SH-5ZM H1232 Niewykorzystany węglik spiekany – frez obrotowy lutowany srebrem o średnicy cięcia 12 mm
| Model: | SH-5ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
5-częściowy zestaw burrów węglowych z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
SH-2M Niewykorzystany węglik spiekany z lutem srebrnym, półprodukt z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglanu wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do obróbki metalu
| Model: | SH-5M AL/SL-4M SF/SG-5M DM/SB-5M ST/SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
6 mm szkielet Tungsten Carbide Burrs zestaw z 12,7 mm średnicy cięcia i wielopłaszczyzny i cięcia do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |