AlTiN-powlekany zestaw wielozębnych węglowodorów z średnicą cięcia 12,7 mm dla zwiększonej odporności na zużycie
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
SA-41M Dwukrotnie wycięty cylinder z węglanu stałego - 38 mm całkowita długość do ogólnej wykończenia metalu
| Model: | SA-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SA-41ML3 Frez trzpieniowy z węglika spiekanego z pojedynczym nacięciem i trzpieniem o długości 75 mm do głębokich wnęk i ścian bocznych
| Model: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SE-41ML3 75mm OAL Jednorazowy Profil Owalny Długiego Profiliu Węglowodorowego Do Pracy Węgielnej i Węgielnej
| Model: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 5,5 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SD-42ML3 Jednorazowa długa szczypa węglowa z średnicą cięcia 3 mm i długością całkowitą 75 mm dla wewnętrznych promieni
| Model: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 2,8 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SA-1BML6 150 mm rozszerzony karburowy burr obracający się z pojedynczym wyciągiem do pracy głębokiej jamy
| Model: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 166 mm |
SG-44ML3 Twarde węglowodanowe węgiel z profilu drzewa i pojedynczego cięcia dla wąskich wylotów i narożników - 75 mm długości całkowitej
| Model: | SG-44ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SM-42ML3 Solid Carbide Rotary Burr o długości 75 mm, profilu skurczowym i materiał z węglanu wolframu do precyzyjnych prac na zboczach i dołach
| Model: | SM-42ML3 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SE-41ML3 Frez trzpieniowy z węglika spiekanego 3mm z przedłużonym trzpieniem do precyzyjnych prac detalierskich z węglika wolframu
| Model: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 5,5 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SM-42ML3 Solid Carbide Rotary Burr z 75mm OAL Single Cut do pracy na zboczach w węglowolcu wolframu
| Model: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |