Południowo wykończone preformy węglowodorów o średnicy cięcia 6 mm i typu stałego do narzędzi na zamówienie
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SE-2M E0815 8mm Średnica Cięcia Półprodukt z węglika spiekanego do niestandardowego szlifowania zębów Półprodukt z węglika spiekanego
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 15mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 60mm |
Grot z węglika spiekanego SD-3M w kształcie kuli z średnicą główki 9,6 mm i gatunkiem YG8 do naroży wewnętrznych
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Owalny trzpień węglikowy SE-2M z głowicą o średnicy 8 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 15mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 60mm |
60° Countersink Carbide Burr Blank z średnicą głowy 6 mm i klasą YG8 do szlifowania na zamówienie
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
SE-5M Owalna spawana półwykończona karburowa szczelnica z głową o średnicy 12,7 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SK-1BM 90° Frez węglikowy stożkowy nieostrzony z średnicą główki 6 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 3mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank do szlifowania zębów na zamówienie w węglanu wolframu klasy YG8
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SF-5ZM Radius Tree Carbide Burr Blank z głową 12 mm i sznurkiem 6 mm do szlifowania na zamówienie
| Model: | SF-5ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wykorzystuje się w tym celu wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec"
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |