SG-15M Wąskie drzewo węglowodorowe - średnica głowy 19 mm do szlifowania na zamówienie
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 38 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 83 mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12,7 mm średnicy do szlifowania zębów
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Zestaw 10 sztuk frezów węglikowych w aluminiowej walizce, typ wieloostrzowy do różnych zastosowań metalowych
| Model: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/67/70 mm |
YG8 Srebrny Lutowany Wstępny Kształt Wiertła z Węglika Spiekanego o Średnicy Cięcia 12,7 mm do Szlifowania Niestandardowego
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
YG8 Srebrny lutowany węglikowy frez trzpieniowy z średnicą cięcia 10 mm do produkcji niestandardowych frezów
| Model: | SD-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 9mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
Preformę z węglanu wolframu klasy YG8 o średnicy cięcia 19 mm i srebrną lutowaną do produkcji burrów na zamówienie
| Model: | SG-7M8 |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5 sztuk AlTiN powlekany zestaw węglowodorów
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Shank Dia: | 25/28/32 mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
10-częściowy zestaw burr w pudełku do przechowywania
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
|---|---|
| Długość cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Shank Dia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| ogólnie: | 70mm |
| Cięcie: | pojedynczy, pojedynczy gruby, stal, łamacz wiórów, pojedynczy drobny |
5-częściowy zestaw rotacyjny burr ️ zestaw początkowy z niezbędnymi kształtami
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
10-częściowy zestaw frezów obrotowych z powłoką TiAlN – wysokowydajny zestaw wielokształtny
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 119/25 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |