5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do obróbki metali
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm z chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw karburowy z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
SA-2ZM Cylinder Carbide Burr Blank z średnicą głowy 8 mm do szlifowania zębów na zamówienie w materiałach z węglem wolframu
| Model: | SA-2ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Carbide Preform 19 mm Cut Diameter Silver Brazed Semi Finished Burr
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 38 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 83 mm |
SD-5M D12.711 YG8 Półfabrykat z węglika spiekanego z średnicą cięcia 12,7 mm do produkcji niestandardowych zadziorów
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SA-3ZM Pusty trzpień z węglika spiekanego z średnicą główki 10 mm do indywidualnego profilu zęba i typem lutowania na srebrno
| Model: | SA-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
Preformy z węglanu wolframu klasy YG8 o średnicy cięcia 6 mm i typu stałego do produkcji burrów na zamówienie
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 3mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Półprodukt z węglika spiekanego klasy YG8 z średnicą cięcia 12,7 mm, lutowany srebrem do produkcji niestandardowych grat
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SD-5M Kształt kulkowy Półwykończony Karbid Burr Blank z średnicą głowy 12,7 mm i klasą YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |