Wszystkie produkty
10-częściowy zestaw wielozębnych węglowodorów z materiałem węglowodorów wolframowych i 6 mm ramy do obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/22/25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/67/70/77 mm |
10-częściowy zestaw obrotowych gratowników z węglika spiekanego z wieloma kombinacjami zębów do obróbki metali
| Model: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
10-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z chwytem 6 mm do precyzyjnego szlifowania i gratowania metalu
| Model: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7/16 mm |
| Długość cięcia: | 25/30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/75 mm |
10-częściowy zestaw burrów z węglem wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm i szczycie 6 mm do zaawansowanej obróbki metalu
| Model: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70 mm |
10-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z chwytem 6 mm i podwójnym nacięciem do obróbki metali
| Model: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7/16 mm |
| Długość cięcia: | 25/30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/75 mm |
10-częściowy zestaw burrów z węglanu wolframu z 6 mm ramy kompletny zestaw burrów rotacyjnych wielowymiarowych do obróbki metalu
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 556/67/70 mm |
8-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu z chwytem 6 mm do precyzyjnej obróbki metali
| Model: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 49/52/58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z kombinacją wielozębną i sześciomilimetrową sznurką do różnych materiałów
| Model: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/22/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/67/70 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z ramą 6 mm do twardowania wielu materiałów
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy wirujący burr z węglanu wolframu ustawiony w aluminiowej obudowie do obróbki metalu
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |