Wszystkie produkty
Zestaw frezów trzpieniowych z węglika spiekanego z wielozębnym ostrzem i chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/64/67mm |
5-częściowy zestaw burrów obracających się z węglem węglowym z pojedynczym cienkim cięciem diamentowym i aluminium do wykończenia wielu materiałów
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika wolframu z chwytem 6 mm do aluminium, diamentowy, jednostronnie nacinany, kombinowany
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/77 mm |
Zestaw obróbki metalowej wieloformatowej wielozębnej z węglowodorów o powłoki AlTiN
| Model: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu z chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/9,6/10/12 mm |
| Długość cięcia: | 5/13/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50/61/58/64 mm |
5-częściowy zestaw z karburowym burrem z różnymi kształtami w trwałej plastikowej obudowie i 6 mm ramy
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy zestaw do wyciągania węglowodorów wolframowych z sześciomilimetrową łodygą i podwójnym cięciem do obróbki metalu
| Model: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/8/9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50/55/61/64mm |
5-częściowy zestaw burrów z węglanu wolframu z ramą o szerokości 6 mm
| Model: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych o wielu kształtach z średnicą cięcia 12,7 mm i chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
Przenośny zestaw 5 sztuk frezów obrotowych z węglika spiekanego w aluminiowej walizce, z różnymi opcjami zębów i kształtów
| Model: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/61/64 mm |