Wszystkie produkty
5 sztuk zestaw narzędzi Burr trwały projekt z aluminiowym pudełkiem opakowania
| Model: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/61/64 mm |
Standardowy Carbide Burr Bit 5 Piece Set Odporny na zużycie Carbide Burr Die Grinder Bit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
5 sztuk Przenośny Carbide Carving Burr Set Custom Shape Rotary Burr Drill Bit
| Model: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/19/22/25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/64/67/70 mm |
Zestaw frezów węglikowych odpornych na ścieranie, solidny zestaw frezów węglikowych do wykańczania powierzchni
| Model: | SH-5M DM, SF-5M ST, SC-5M DC, SG-5M DC, SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
Zestaw frezów węglikowych z chwytem 6 mm, wszechstronny zestaw o wielu kształtach do obróbki ogólnej
| Model: | zestaw zadziorów |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73 mm |
10 sztuk Karbid Rotary Burr Set Custom Zęby i kształty do obróbki metalu
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
Zestaw z wielowymiarowych kształtów wolframowych do obróbki
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/58/64/67 mm |
Profesjonalny zestaw burrów z węglem wolframu 5 sztuk
| Model: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Zestaw 10 sztuk frezów obrotowych z podwójnym nacięciem, odpowiedni do ogólnej obróbki metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/67/70/73/77 mm |
8-częściowy zestaw frezów węglikowych z chwytem 6 mm, z zębami i kształtem do personalizacji
| Model: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65/70/73/77 mm |