Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
SH-5M Καρβιδικό αλουμινένιο κόψιμο Rotary Burr - Σχεδιασμένο για την επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων
| Μοντέλο: | SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77 |
SD-5M Καρβιδίου Σχήμα Μπάλας Περιστροφικό Φρέζο - Χοντρή Μονή Κοπή για Καμπύλες Επιφάνειες και Ακατέργαστη Κατεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SB-43M DC 3mm Double Cut Solid Carbide Rotary Burr Τεχνική ακρίβειας
| Μοντέλο: | SB-43M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Διάμετρος διαστάσεως ≤ 1 mm
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SM-4M Υψηλής ποιότητας χάλυβας- Μεταβατική επεξεργασία περιγράμματος βάθους
| Μοντέλο: | SM-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| σάνκ δια: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SM-1M Στερεοκαρβιδιοειδής μονόκοπη περιστροφική βούρτσα - OAL 50 mm μήκος για επεξεργασία
| Μοντέλο: | SM-1M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SJ-5M AlTiN-Coated Double Cut 60° Countersink Burr για Countersinking και Chamfering
| Μοντέλο: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SK-5M AlTiN-Coated Double Cut 90° Countersink Burr για κατακόρυφη κατακόρυφη κατακόρυφη κατακόρυφη και διακοπή
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SA-1BML6 150 mm Επεκταμένη σχισμή καρβιδίου περιστροφική μύτη με μονόκοπη σχεδίαση για εργασία βαθιάς κοιλότητας
| Μοντέλο: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 166mm |
SA-41M Κύλινδρο στερεού καρβιδίου διπλής κοπής - 38 mm συνολικό μήκος για γενική μεταλλική τελειοποίηση
| Μοντέλο: | SA-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |