Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SH-5M Karbür Alüminyum Kesim Döner Çapak - Demir Dışı Metallerin İşlenmesi İçin Tasarlanmıştır
| Modeli: | SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 |
SD-5M Karbid Top Şekilli Döner Burr - Kavisli yüzey ve kaba işleme için Kaba Tek Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SB-43M DC 3mm Çift Kesimli Katı Karbid Döner Burr Hassaslık Mühendisliği
| Modeli: | SB-43MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
Uzun Çubuk Karbid Ölçüm Mağazası Bitleri SE-5ZML6 DC Derin Delik için Uygun
| Modeli: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SM-4M Yüksek Kaliteli Karbür Freze Ucu - Kademeli Derinlik Kontur İşleme
| Modeli: | SM-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| sap çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SM-1M Masif Karbür Konik Tek Kesim Döner Çapak - İşleme İçin Toplam Uzunluk 50mm
| Modeli: | SM-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SJ-5M AlTiN kaplamalı çift kesim 60° Countersink Burr Countersinking ve Chamfering için
| Modeli: | SJ-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SK-5M AlTiN kaplamalı Vertikal karşı batırma ve karıştırma için çift kesimli 90° karşı batırma burru
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SA-1BML6 150mm Uzun Saplı Karbür Döner Çapak, Derin Boşluk Çalışmaları İçin Tek Kesim Tasarımlı
| Modeli: | SA-1BML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 166mm |
SA-41M Katı Karbid Silindir Çifte Kesim Burr - Genel Metal Dönüştürme için 38mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SA-41MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |