Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
Stożkowe długie szynki węglowodanowe, odporne na ciepło SH-5ML6 do pracy z zakrętem
| Model: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 182 mm |
VA Niestandardowe grawerowane Carbide Rotary Burr Carbide Rotary File Z 6mm Shank
| Model: | frez kombi |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5M Głowica kulista cylindryczna z węglika spiekanego do frezowania niestandardowego o średnicy cięcia 12,7 mm i materiale z węglika wolframu
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Karbid obrotowy w kształcie płomienia - 12,7 mm średnicy cięcia Tungsten Karbid do szlifowania zębów
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SJ-5M 60° Frez trzpieniowy węglikowy z chwytem stożkowym, średnica cięcia 12,7 mm i materiał z węglika wolframu do niestandardowego szlifowania zębów
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SC-1BM Frez trzpieniowy węglikowy z zaokrągloną czołową głowicą cylindryczną, średnica cięcia 6 mm, węglik spiekany klasy YG8
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9,6mm Cut Diameter YG8 Grade Tungsten Carbide Semi-Finished Blank
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Karbid obrotowy w kształcie drzewa o ostrym kształcie z średnicą cięcia 12,7 mm i karbid wolframowy YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Grot Carbide Kształt Płomienia z Średnicą Cięcia 9,6 mm do Dostosowywalnych Prac na Powierzchniach Zakrzywionych
| Model: | SH-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SL-1BM Stożek z zaokrągleniem Frez obrotowy z węglika spiekanego, półwykończony do cięcia powierzchni przejściowych, o średnicy cięcia 6 mm i gatunku YG8
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |