Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z pojedynczym nacięciem z węglika spiekanego - do zgrubnego wykańczania konturów i pracy w narożnikach wewnętrznych
| Model: | SF-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5M Spawany Frez Obrotowy z Węglika Spiekanego B12.725 Dwurzędowy do Wszechstronnej Obróbki Metalu
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Głowica frezarska węglikowa SD-5M o kształcie kuli - ziarno grube, jednostronne, do powierzchni zakrzywionych i obróbki zgrubnej
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SC-5M C12.725 Frezy z węglika spiekanego z podwójnym nacięciem Profesjonalne do ogólnej obróbki metali
| Model: | SC-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Dłutak węglikowy z długim trzpieniem SE-5ZML6 DC, odpowiedni do głębokich otworów
| Model: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
Przemysłowy Red Box Carbide Burr Set 5 sztuk Dostosowywalny YG8
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
G12.72506 Drzewkowy podwójny cienkie cięty karburowy burr - nadaje się do szorstkich i powierzchni
| Model: | SG-5M DF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5ZM Kulkowy cylinder aluminiowy, wycięty węglowodorkowy - C1225 AL
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Stożkowa freza węglikowa z zaokrąglonym czubkiem SL-4M - L12.728 do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni stalowych
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SA-5M Karbidowy Cylinder Obrotowy Frez - Cięcie INOX do Stali Nierdzewnej A12.72506 do Obróbki Ogólnej
| Model: | SA-5M IN |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |