Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SG-1BM Κωνική Μύτη Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές για Λείανση Δοντιών
| Μοντέλο: | SG-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SC-5M AlTiN Coated Carbide Burr – Μονοκοπτικό Σχέδιο με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Λεία Φινίρισμα
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πριγκίπισσα βαθμίδα YG8 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 12 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SL-4ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SB-5M Αλουμινένια Καρβιδένια Φρέζα με Επίστρωση AlTiN – Διάμετρος Κοπής 12,7mm για Μη Σιδηρούχα Μέταλλα
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-3M AlTiN Coated Inox Cut Carbide Burr - Rotacioni alat otporan na toplotu za nerđajući čelik
| Μοντέλο: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SA-5M AlTiN Επικάλυψη Καρβιδίου Burr με ενιαία λεπτή κοπή για ακρίβεια Deburring - 12,7 mm διάμετρος κοπής
| Μοντέλο: | SA-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
YG8 Tungsten Carbide Burr Bits SC-5M Rotary Burr Set for Aerospace Aluminum
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-1BM C0616 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
150mm Επεκτεινόμενη Λαβή Διπλής Κοπής Φρέζα SB-3ML6 Αποδοτικό Εργαλείο για Επεξεργασία Υλικών
| Μοντέλο: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
ISO9001 Πιστοποιημένο Carbide Rotary Burr SG-5ZM Υψηλής ακρίβειας 25mm μήκος κοπής
| Μοντέλο: | SG-5ZM DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |