Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
5-delige multi-tand Carbide Rotary Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schakel voor verschillende materialen
| Model: | SM-5M ST/SL-4M ST/SE-5M DM/SG-5M DC/SF-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige hardmetalen roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
SA-2M 5-Axis CNC Precision Grinding Carbide Rotary Burr met ≤0,15 mm uitloop en hoge nauwkeurigheid
| Model: | SA-2M Sk |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
AlTiN-gecoat 5-delig Multi-Cut Carbid Freeset met 12,7 mm Snijdiameter voor Metaalafwerking
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
AlTiN-gecoat Carbide Freeset met meerdere vormen en tanden voor algemeen metaalwerk
| Model: | SF-5M SK/SL-4M AL/SB-5M IN/SC-5M SC/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige Carbide Rotary Burr Set met enkele fijne diamant- en aluminiumsnede voor multi-materiaal afwerking
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-stuk Carbide Rotary Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm Sjangel voor multi-materiaal werk
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/70/77mm |
10-delige Carbide Freesbits Set in Aluminium Koffer - Multi-Cut DIY Combo voor Veelzijdig Gebruik
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/77mm |
VA Op Maat Gemaakte Gegraveerde Carbide Rotary Burr Carbide Rotary Vijl Met 6mm Schacht
| Model: | combi braam |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Semi-afgewerkte Carbide Rotary Burr SF-5M Industrial voor de borstelslijptoepassing
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |