Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SM-42ML3 Rotary Burr van solide koolstof met een lengte van 75 mm, een coniek profiel en wolfraamcarbide materiaal voor nauwkeurige hellings- en gaatjeswerkzaamheden
| Model: | SM-42ML3DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
Boomvorm Carbide Rotary Burrs SF-5M Voor Complex Staal Contour Multi Angle Werk
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Countersink 90° Tungstencarbide Rotary Burrs SK-5M Single Cut voor rechthoekige chamfers
| Model: | SK-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank met 16 mm snijdiameter en YG8 kwaliteit voor aangepaste tandschleuring
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 14,5 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 62 mm |
SE-3M Oval Shape Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel en opnieuw slijpen
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SF-5M Radiusboom Carbide Rotatiebraam Blank met 12,7 mm Snijdiameter voor Aanpasbare Tandprofielen
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SG-3M Puntige Boom Carbide Rotary Burr Blank met 9,6 mm Snijdiameter voor Maatwerk Tandenslijpen
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-2M Taper met Radius Carbide Rotary Burr Half afgewerkt met 8 mm snijdiameter voor aanpasbaar tandprofiel
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SC-2M Kogelvormige Cilindervormige Hardmetalen Frees met 8 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit voor Maalgereedschap
| Model: | SC-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |